Hakkımızda

Asdoğan Fotoğraf İle 45 Yıl…


Firmamız kurucusu Aslan DOĞAN, 1958 senesinde fotoğrafçılığa çırak olarak başlamış ve o günden bugüne mesleğini en iyi şekilde icra ederek gelmiştir.

1970 yılında Foto Doğan olarak sektöre giren firmamız, 1978 yılında iki kardeşin ortak olmasıyla Doğan Color ismini almıştır. Şirketleşerek 1984 yılında Doğan Fotoğraf Ltd. Şti. olmuş ve iki kardeşin 1998 yılında ortaklıktan ayrılmasıyla, ASDOĞAN FOTOĞRAF İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. olarak bugünkü ismini almış ve baba oğul şirketi olmuştur.

 

 

Kaliteden vazgeçmeden yolumuza devam ediyoruz;

 

Kurucumuz, yurtdışında fotoğrafçılık öğrenimi gören oğlu Ünal DOĞAN ile beraber, teknolojinin son imkanlarını kullanarak ve sektörün önde gelenlerinden olarak hizmetlerine devam etmektedir..

 

 

VİZYONUMUZ: Müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik ve teknolojinin uç noktasında, fotoğrafla ilgili bütün işlerini aynı çatı altında bitirebilecekleri nezih ortamımızda hizmetler sunmak.

 Profesyonel fotoğraf baskı konusunda en iyi olmayı hedefledik ve bu yolda büyük adımlar attık.

Fotoğraf sanatçısının “fotoğrafları basılırken de başında olmalı” anlayışıyla, sanatkar dostlarımızın beğenisini kazandık ve bu anlayışı ilke edindik.

2010 yılı Ağustos ayından itibaren Tuna Caddesi No:18/A-B Kızılay/Ankara adresimizde 800 metrekare alanda hizmetlerimize devam ediyoruz.

 Bu yazı 8420 kez okundu...


Çözüm OrtaklarımızHİZMETLERİMİZ

BAYİ TALEP FORMU

Profesyonel dijital baskı işlerinizi "On-line Talep Formu" ile bize gönderebilirsiniz.

SERGİ DUYURULARIAnahtar Kelimeler