Profesyonel Fotoğraf Baskıları

Dijital fotoğraf baskı teknolojisinin getirdiği birçok avantajlar ve kolaylıklar insanları memnun ediyor. Bu avantaj ile kolaylıklardan fayda görebilmek için bilinçli ve bilgili olmamız gerekiyor.

Örneğin; çoğu kimsenin ekranında beğendiği fotoğrafları, basıldığında hayal kırıklığına uğradığı bilinen bir gerçek. Bunun sebebi ise kalibre edilebilir monitör kullanılmaması ve düzenli aralıklarla kalibre edilmemeleridir.
 

Laboratuvarımızda, alanında en iyisi EIZO monitörler kullanmaktayız ve düzenli aralıklarla profesyonel ekipmanlar kullanarak kalibrasyonları yapılmaktadır. Laboratuvar koşullarımıza göre oluşturduğumuz ICC profiller kullanıyoruz. Böylece baskı, ekranlarımızda gördüğünüz fotoğraf ile basıldığındaki fotoğraf arasında, hayal kırıklığına uğrama gibi bir olumsuzluk yaşamamanızı garantiliyoruz.
 

Büyük ebat fotoğraf baskılarınız, kalitesi ve uzun ömrü kanıtlanmış RA-4 kimyasallı fotoğraf kağıdına 76 cm enine kadar Ankara’ da ilk ve tek, dünyaca ün yapmış DURST THETA 76 makinede uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

1970 yılında Foto Doğan olarak sektöre giren firmamız, 1978 yılında iki kardeşin ortak olmasıyla Doğan Color ismini almıştır. Şirketleşerek 1984 yılında Doğan Fotoğraf Ltd. Şti. olmuş ve iki kardeşin 1998 yılında ortaklıktan ayrılmasıyla, ASDOĞAN FOTOĞRAF İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. olarak bugünkü ismini almış ve baba oğul şirketi olmuştur.

 

Rakipsiz Büyük Ebat Baskılar Asdoğan Fotoğrafta;

Fine Art baskılarınız için yine dünyanın en iyi markalarından HP nin Z6100 model makinesinde 150 cm enine kadar orijinal HP Pigment mürekkep ve kağıt kullanarak yapıyoruz. Amatör ve standart fotoğraf baskıları için yine RA-4 kimyasallı fotoğraf kartına baskı yapabilen Noritsu QSS 32 Pro Serisi Mini Lab makine kullanılmaktadır.

40 yılı aşan ve siyah beyaz döneminden bugüne gelen baskı tecrübemiz ve ustalığımız ile teknolojinin son imkanlarını kullanarak fotoğraflarınızı kusursuz basarız.

 

Laboratuvarımızda çok çeşitli fotoğraf kağıtlarına baskı yapabilme imkanına sahibiz.

 

Mat, parlak, ipek dokulu, metalik, canvas, duratrans, yapışkanlı folyo ve fine art kağıtlara baskı imkanı.

Sergi ve yarışma fotoğraflarınızı tamamen sizin kontrolünüzde ve sizinle beraber bire bir çalışılarak baskısı yapılmaktadır.

Ankara’ da bizim başlattığımız, sanatkar dostlarımızın büyük beğeni ve övgüsünü kazanan anlayışımızla, sergi ve yarışma fotoğraflarınızın baskısı yapılırken müdahalede bulunabilirsiniz.

Fotoğraf baskıları özellikle sanatsal fotoğraf ve sergi fotoğraf baskıları üzerinde titizlikle duruyoruz. Fotoğrafları çekerken gösterdiğiniz büyük özen, titizlik ve özverinizin devamı olarak baskılarınızın da profesyonel ve işinde uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğini düşünüyorsanız; ASDOĞAN FOTOĞRAF’ a gelmeniz ve siz değerli dostlarımız için hazırladığımız bu sıcak aile ortamımızda bulunmanız yeterli olacaktır.

 

 Bu yazı 10644 kez okundu...


Çözüm OrtaklarımızHİZMETLERİMİZ

BAYİ TALEP FORMU

Profesyonel dijital baskı işlerinizi "On-line Talep Formu" ile bize gönderebilirsiniz.

SERGİ DUYURULARIAnahtar Kelimeler