Stüdyo Fotoğraf Çekimleri

Dünyaya kendini kanıtlamış, profesyonel Broncolor Paraflaş Işık sistemiyle donatılmış stüdyomuzda; vesikalık, biyometrik vesikalık, gelin-damat, nişan, sünnet, çocuk albümü, özel gün, aile ve obje fotoğraf çekim hizmetlerini sunuyoruz.

İlerleyen teknoloji sayesinde her an her yerde fotoğraf çekilebilir hale geldik. Gün ışığı veya normal flaş ışığının kontrol edilmesi zordur hatta çoğu zaman imkansızdır. Stüdyodaki ışık kontrol edilebilir ışıktır ve bir sanatçının elinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar. Işık ne kadar güzel kullanılırsa fotoğraf o kadar güzel olur. Işık olmadan fotoğraf olmaz! Sizde eşsiz güzellikte fotoğraflar için bize gelin ve en güzel anlarınızı mükemmel bir şekilde ölümsüzleştirelim.
Eskiden hafta sonları bütün aile bayramlık kıyafetlerini giyinir, güzelce hazırlanılır ve bir fotoğraf stüdyosuna aile fotoğrafı çekinilmeye giderdi ve o fotoğraf evin en güzel köşesinde duvara asılırdı. Günümüzde bu gelenek kayboldu gitti ve yeni nesillerin hiç birinin evininin duvarında böyle bir fotoğraf yok. Gelin bize bu geleneğe yeniden can verelim. Aileniz hep bir arada olsun…Bu yazı 4711 kez okundu...


Çözüm OrtaklarımızHİZMETLERİMİZ

BAYİ TALEP FORMU

Profesyonel dijital baskı işlerinizi "On-line Talep Formu" ile bize gönderebilirsiniz.

SERGİ DUYURULARIAnahtar Kelimeler