LUMORALBUM markamızla ürettiğimiz albümlerimizin her zevke ve ihtiyaca hitap edeceğini düşünüyoruz. Düğün, nişan, sünnet, şirket-otel tanıtım, özel katalog, mobilya ve mücevher gibi bir çok özel ürün sunumlarında da Lumor albümlerini kullanabilirsiniz.
 

Albümlerimiz İtalyan ve İngiliz yapımı otomatik makinelerde yeni nesil ciltleme tekniği olan Lay-Flat  kelebek cilt sistemi ile hızlı ve kaliteli olarak üretilmektedir. Bu sistemle albüm sayfalarının 180 derece açı ile açılması sağlanır. Böylece sayfalar arası hiçbir görsel bilgi kaybolmaz ve sayfaların açılmasında  zorlama olmaz. Hot-Melt tutkal teknolojisinin sağladığı avantajla da düzinelerce sayfadan oluşan FOTOKİTAP lar üretebilmekteyiz.

Lumoralbüm’ lerinin kapak tasarımında kullandığımız şık ve özel materyaller ile albümler fotoğraflarınıza değer katar.

 

Albüm ve Dijital Baskılarda Kullanılan Kağıt Çeşitleri ve Choromogenic Baskı:

Albümlerin fotoğraf baskıları C-PRINT (Choromogenic Baskı) tekniği ile yapılmaktadır.

Yeni nesil C-PRINT (Choromogenic Baskı)  tekniği sayesinde albümlerdeki fotoğraflar, nesilden nesil e sağlıklı bir şekilde aktarılabilir.

Mat Kağıt
Kaliteli baskı renkleri ve saten hissi veren dokusuyla müşterilerimizin en çok tercih ettiği standart gümüş halid renkli fotoğraf kağıdıdır. Profesyonel fotoğrafçıların vazgeçemediği kağıtların başında gelir.

 

İpek Kağıt
Bu gümüş halid renkli kağıt, profesyonel kullanım için tasarlanmış ve üretilmiştir. Geniş renk yelpazesi, derin siyahlar, maksimum yoğunluk ve mükemmel renk doygunluğu sağlar. İpek dokusu Siyah-Beyaz fotoğrafçılığın klasiklerindendir.

 

Metalik Kağıt
FujiFilm’in sunduğu bu büyüleyici gümüş halide renkli fotoğraf kağıdı, gerçekten şaşırtıcı, profesyonel kağıt özelliklerine ek olarak, yüksek sertliği olan kalın tabanıyla ve yüzey altına gömülü benzeri olmayan inci görünümlü pırıltısıyla dikkat çeker.

 

 

Kristal Kağıt
Canlı renklere sahip gümüş halid Mat Kağıt, baskıdan sonra üzerine kristal kalitesinde High Gloss laminasyon kaplanır. Böylece fotoğraflarınızın hem ömrü uzar hem de kristal parlaklığı kazanır.Bu yazı 20126 kez okundu...