Fotoblok; 

Sergileme için uygun hafif bir seçenektir. Hafifliğinden dolayı nakliye ve muhafazası kolaydır.

Büyük tabakalardan arzu edilen ebatlarda ölçülendirilerek üzerine sıvama tekniği ile  otomatik laminasyon  makinesi yardımıyla fotoğrafın montajı yapılır ve çerçevelemeye hazır hale gelir.
 

Alüminyum Fotoblok : 

Bu malzemenin içi gri renkte ve dışı beyazdır. Yapımında alt ve üst yüzeylerde alüminyum folyo kullanılmıştır.

Strafor dolgusu is daha yoğundur. Alüminyum tozu katılarak daha dayanıklı ve sağlam olması hedeflenmiştir.

 

Foreks;

Yüzde yüz geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ve çeşitli kalınlıkları mevcut olan bu malzeme, sergilemede en çok tercih edilen dayanıklı ve çerçevelemeye de uygun bir üründür.
 

 

Alüminyum komposit;

Metal kompozit plaka, görsel uygulamalarda uzun ömrü ve sağlamlığıyla ön plana çıkmaktadır. Hem iç hem de dış mekan uygulamalarında ideal bir seçimdir.

Ahşap ve polistren çerçeve seçenekleriyle kullanılabileceği gibi, özel alüminyum çerçeve ile de şık ve zarif bir sunum sergilemektedir.
 

 

Çerçeve:

Çerçeveleriniz ahşap ve çeşitli desenlerde folyo lamine edilmiş polistiren malzemeden üretilmiş profillerden atölyemizde  istenilen ebatlarda ölçülendirilerek hazırlanır.


Fotoğrafların elbisesi diyebileceğimiz çerçeveler fotoğrafı takıldıktan sonra sunum için hazır hale gelirler.

Kanvas Tablo;

Polyester ve pamuklu kanvas bez üzerine insan sağlığına tamamen zararsız dye mürekkeplerle renk yönetim sistemi kullanılarak basılır. Fırınlanmış ahşap profillerden hazırlanan kasnaklar üzerine titizlikle gerdirilmesi yapıldıktan sonra mürekkebin havayla temasını kesmek ve yıllarca canlı renklerde kalmasını sağlayabilmek için yat verniği ile verniklenir.

Tablonun arkası da tela ile kapatılarak duvarınıza asmak için hazırlanıp paketlenir. Arzu ederseniz tablonuza değer katmak için çerçeve  çeşitlerimizden seçim yapabilirsiniz.
 

 

 

 

 

 

 

 Bu yazı 12561 kez okundu...